СПИСОК ЛІКАРІВ, З ЯКИМИ МОЖНА УКЛАСТИ ДЕКЛАРАЦІЮ

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 07.12.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 30.11.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 23.11.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 14.11.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 31.10.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 16.10.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 28.09.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 13.09.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 28.08.2018

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.08.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 29.06.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 29.05.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.03.2018р.

ФІНАНСОВІ ЗВІТИ за 2017 рік

інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.05.2018р.

інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.04.2018р.

Список сімейних лікарів КЗ ЛЦПМСД, з якими можна укласти декларацію

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.03.2018р.

КОШТОРИС на 2018 рік

Надходження і використання благодійних внесків у 2018 році

інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.02.2018р.

інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.01.2018р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.12.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.11.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.10.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.09.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.08.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.07.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.06.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.05.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.04.2017р.

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.03.2017р.

Реєстри медичних послуг структурних підрозділів КЗ "ЛЦПМСД"

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.02.2017р.

Надходження і використання благодійних внесків у 2017 році

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, станом на 01.01.2017р.

Пацієнтам про обробку персональних даних

Відомості про договори

Фінансові звіти

Річний план закупівель

Декларації про доходи керівництва закладу

Надходження і використання благодійних внесків у 2016 році

ДСТУ ISO 9001

Т А Р И Ф И на платні медичні послуги, що надаються

Інформація щодо наявності нерозподілених лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти

Т А Р И Ф И на платні медичні огляди осіб, що надаються

Пацієнтам про обробку персональних даних


 

ІНФОРМАЦІЯ

для пацієнтів КЗ «ЛЦПМСД», їх законних представників ( батьків, опікунів або піклувальників) про обробку персональних даних відповідно до  Закону України « Про захист персональних даних» від 01.06. 2010 № 2297-VI

 

Що такє персональні дані?

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

 

Які персональні дані пацієнтів обробляються закладом?

Прізвище, ім”я, по-батькові, дата народження, місце народження, адреса проживання, місце реєстрації, стать, сімейний стан, професія, спеціальність, відомості про стан здоров”я, номери приватних телефонів (домашніх, мобільних), відомості про наявність групи інвалідності, інші відомості.

 

З якою метою заклад здійснює обробку

персональних даних?

 КЗ «ЛЦПМСД» здійснює обробку персональних даних з метою реалізації адміністративно-правових відносин в сфері охорони здоров”я, надання медичної допомоги, фіксування оперативно-лікувальної роботи.

 

Де зберігаються персональні дані пацієнтів?

Персональні дані пацієнтів зберігаються за адресою: м.Луцьк, вул. пр. Волі, 66-А, КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Як зберігаються персональні дані та хто має до них доступ?

Персональні дані пацієнтів зберігаються у формі картотек та/або локальних електронних баз даних. Доступ до персональних даних пацієнтів має лише визначене коло медичних працівників, які надали письмове зобовязання про нерозголошення персональних даних.

Крім того, персонал закладу використовує персональні дані  лише  згідно вимог законодавства та із беззаперечним збереженням лікарської таємниці.

 

Чи потрібна письмова згода пацієнта , або його законного представника (одного з батьків, опікуна або піклувальника) на обробку персональних даних?

На сьогоднішній день, письмова згода на обробку персональних даних не вимагається. Натомість обовязком лікарні є розміщення на інформаційних стендах інформації з якою Ви зараз маєте можливість ознайомитись.

 

Чи передаються персональні дані пацієнтів  до будь-яких електронних реєстрів (регіональних, загальнодержавних)?

Персональні дані пацієнтів не передаються до жодного єдиного електронного реєстру пацієнтів.

 

Кому заклад передає персональні дані?

КЗ «ЛЦПМСД» може передавати персональні дані пацієнтів:

Управлінню охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації, органам прокуратури, правоохоронним та судовим органам, органам опіки та піклування, МСЕК, центральним районним лікарням Волинської області, Фонду соціального страхування, військоматам виключно в обсязі, що є необхідним для реалізації ними своїх повноважень.

Адвокати мають право доступу до персональних даних лише тих  пацієнів, які є їхніми клієнтами та виключно у випадку надання цими клієнтами згоди на таку передачу.

Іншим особам персональні передаються лише за згодою пацієнта, або його законного представника ( батьки,опікун або піклувальник)

Для наукових та статистичних цілей передаються знеособлені персональні дані, що не дозволяє ідентифікувати особу.

 

 

Пацієнти та  їх законні представники

( батьки, опікуни або піклувальники) мають право:

v    знати про те хто та з якою метою збирає персональні дані;

v    знати які персональні дані збираються та зберігаються в закладі;

v    знати де та ким  зберігаються персональні дані;

v    знати кому передаються персональні дані;

v    отримувати  будь яку  інформацію про свої персональні дані;

v    пред”являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних; 

v     пред”являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних ( якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними);

v     на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв”язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи.

 

Який державний орган здійснює контроль у сфері захисту персональних даних?

Контроль у сфері захисту персональних даних здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та судові органи.

 

Хто в лікарні може надати розяснення стосовно обробки персональних даних пацієнтів закладу?

За консультаціями стосовно обробки персональних даних пацієнти або   їх законні представники ( батьки, опікуни. піклувальники) можуть звернутися до відповідальної особи що організовує роботу, повязану із захистом персональних даних при їх обробці – юрисконсульта закладу.